........................................
.:O szkole
.:Komunikaty
.:Tablica informacyjna
.:Dokumenty
.:Podręczniki
.:Osiągnięcia
........................................
Ogłoszenia/Zamówienia
........................................
LICEUM
REKRUTACJA
........................................
Szkoła patriotyzmu
.:Dla Niepodległej:.
........................................
Projekty
Gazetka szkolna
........................................
Uczniowie i rodzice
Nauczyciele
Rada Rodziców
........................................
Informatyka
Matematyka
Wych. komunikacyjne
Oddział przedszkolny
Klasy I - III SP
........................................
SKB
Sport
Chór
Biblioteka
........................................
Archiwum
........................................
Kontakt
Szukaj:

Twój e-mail:

Twoje hasło:


W celu rejestracji, wpisz swój e-mail, Twoje hasło zostanie wysłane.

Zapomniałeś hasła?

WYDARZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

   WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ -  www.zsowydminy.blogspot.com

WAKACJE

 

Wszystkim naszym uczniom, jak również całemu Gronu Pedagogicznemu
życzymy udanego wypoczynku.

 
Bezpiecznych wakacji. 
Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku”  oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. 
 
DOBRY START


1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Więcej w załączonej ulotce. 

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

22.06.2018 r. o godz. 9.000, na hali sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Były nagrody, podziękowania i pożegnanie uczniów trzecich klas gimnazjum.
 
Pe³ne zdj: 2018-06-28 08:57:14 koniec r 2018 (988)
 
 LETNI RAJD SZÓSTOKLASISTÓW

 

21.czerwca 2018  na zakończenie roku szkolnego i dla uczczenia pierwszego dnia lata klasy 6a
 i 6b  wzięły udział w rajdzie do Sucholasek. Opiekę nad nami sprawowały nasze wychowawczynie p. B. Hamanowicz i p. M. Stanisławska oraz p. A. Perdion
 i p. A. Michałowska.. Celem rajdu było poznanie zakątków naszej gminy oraz jej walorów przyrodniczych, propagowanie turystyki pieszej i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego, a przede wszystkim integracja zespołów klasowych. 

Po dotarciu na miejsce, mogliśmy odpocząć po wędrówce i cieszyć się piękną, słoneczną pogodą. Dzięki uprzejmości ks. proboszcza  na  działce gdzie znajduje się miejsce piknikowo – rekolekcyjne rozegraliśmy mecz mini piłk nożnej i mogliśmy rozpalić ognisko, w którym piekliśmy kiełbaski. . Apetyt wszystkim dopisywał!  Po smacznym posiłku wszyscy mieli siłę na wspólne gry i zabawy prowadzone przez naszych harcerzy. Było bardzo wesoło i przyjemnie. Wracaliśmy do szkoły w dobrych humorach, podziwiając wspaniały letni krajobraz. 

 Pe³ne zdj: 2018-06-22 20:55:59 rajd (987)

DOBRE RADY NA WAKACJE

 

 To była niezwykle bardzo ważna lekcja. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną. Dzielnicowa p. Iwona Stankiewicz udzieliła cennych wskazówek związanych z bezpiecznym, letnim wypoczynkiem.

JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM

 


8 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach przeprowadzono  III edycję  Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania ,,Jak nie czytam, jak czytam”. Pomysłodawcą akcji na skalę kraju jest  miesięcznik ,,Biblioteka w szkole”. Nasza szkoła po raz kolejny  wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Jego głównym celem jest pobicie rekordu czytania w jednym momencie, a także propagowanie mody na czytanie. W tym roku poprzez wspólne  czytanie, uczciliśmy również 100 -lecie  odzyskania przez Polskę Niepodległości. Impreza odbyła się na stadionie  gminnym w Wydminach. Udział w niej wzięli wszyscy uczniowie i nauczyciele szkoły oraz przedstawiciele Urzędu Gminy w Wydminach. Wszyscy zajęli miejsca na murawie i przyniesionych kocach. Następnie zagłębili się w lekturze. Wspólne czytanie trwało około 15 minut. Organizatorka akcji w szkole,  nauczyciel bibliotekarz - Marta Popławska po krótce przedstawiła założenia i cele akcji. Aby upamiętnić zbliżającą się rocznicę 100 -lecie  odzyskania przez Polskę Niepodległości dyrektor szkoły Pani Eliza Szwed razem z uczniami  wyrecytowała wiersz Władysława Bełzy ,, Kto ty jesteś? Polak mały”.

 Pe³ne zdj: 2018-06-19 12:21:47 Z2 (982)

Miniatura: 2018-06-19 12:21:47 Z2 (982)  Miniatura: 2018-06-19 12:22:21 Z3 (983) 

ZIELONA SZKOŁA

 

Wrocław - Góry Stołowe - Praga - Kudowa Zdrój - Osówka - Karłów

 

http://wydminy-slo.blogspot.com/ 

WARSZTATY MYDLARSKIE

 

08.06.2018r. uczniowie klas pierwszych odwiedzili ,,CHLEBOWY DOMEK” w Spytkowie. Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia na warsztaty mydlarskie. Podczas trwających 2,5 godz. zajęć, uczestnicy mogli własnoręcznie wykonać pięknie ozdobione i cudownie pachnące  mydełka glicerynowe. 

 

LAUREAT KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

Tegoroczna, ósma już edycja konkursu, poświęcona tematyce zapobiegania upadkom w gospodarstwach rolnych, została zorganizowana przez KRUS, we współpracy z PIP, pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczeń klasy 1a  WOJCIECH KASPROWICZ, w etapie regionalnym zajął II miejsce. GRATULUJEMY!   

 

DZIEŃ DZIECKA

 

 Klasy 2 SP urządziły rodzinny piknik. Mimo kapryśnej pogody wszyscy dobrze się bawili. Rodzice dzielnie pokonywali zadania sportowe. Na zakończenie wszyscy zjedliśmy pyszne kiełbaski i lody. 

 *

 06.06.2018r. uczniowieklasy 1a skorzystali z zaproszenia i w ramach wspólnego  spędzenia ,,Dnia Dziecka”m wybrali się na wycieczkę do Siemionek. Spotkanie pełne było niespodzianek, zabaw, zawodów, a różnorodność proponowanych zajęć była tak ogromna, że nikt nie miał czasu na nudę. Każdy uczeń znalazł ,,coś dla siebie”. Sprawcą tak miłego i niezapomnianego dnia, był Wojciech - nasz kolega z klasy. DZIĘKUJEMY BARDZO!  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

 

Plastek i jego zaczarowane pudełko" to europejski program edukacyjny PlasticsEurope przeznaczony dla młodszych uczniów szkoły podstawowej. W Polsce program prowadzony jest od 2011 roku.

„Plastek” pomaga dzieciom zrozumieć różnorodność i różne właściwości tworzyw sztucznych.W ramach projektu uczniowie mogą również uczestniczyć w konkursie plastycznym Plastka. 

I nam się udało. Uczniowie klas 2a 2b otrzymali główną nagrodę  w kategorii klas 1-3. 

 

KOLEJ NA KLOCKI...


Cegły budowlane, małe, duże, magnetyczne, Lego, Geomag i inne to z wielu klocków które zachwyciły uczniów klasy 2a i 2b w Wydminach. Tworzenie różnorodnych konstrukcji było dla uczniów bardzo ciekawe i interesujące. Dodatkową atrakcją były zajęcia z robotyki i programowania -  stworzenie poruszającego się robota.

 

WIZYTA W TARTAKU

 

Uczniowie klasy 2a i 2b SP odwiedzili Tartak w Wydminach.  Obserwowali proces obróbki drewna, a także wykonywane czynności przez pracowników na określonych stanowiskach. 

Dziękujemy serdecznie właścicielom, a także pracownikom za życzliwe przyjęcie.  

 

więcej>>> 

PRZEGLĄD TALENTÓW - ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCENI

 


29 maja 2018r. o godz.17.00 w górnej sali GOK-u w Wydminach przy ul. Rynek 1 można było ponownie obejrzeć występy uczniów ZSO Wydminy odbywajace się w ramach przeglądu talentów - „Artystycznie Zakręceni im. Feliksa Nowowiejskiego”.
 
Artystycznie zakręceni” to projekt, celem którego jest promowanie młodych talentów z Zespołu Szkól Ogólnokształcących w Wydminach. To kontynuacja „Dni Muzyki” z roku 2015/2016. „Artystycznie zakręcenie” to również sposób upamiętnienia dokonań patrona Szkoły Podstawowej – Feliksa Nowowiejskiego – kompozytora i muzyka.
Projekt jest imprezą cykliczną, która odbywa się w maju, ponieważ właśnie 26 maja 1974 roku wydmińska szkoła otrzymała imię Feliksa Nowowiejskiego.

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: „Rodzina, dom, ojczyzna” i z takim właśnie repertuarem wystąpili artyści w Gminnym Ośrodku Kultury w Wydminach.
Na scenie wystąpili:
1. Zdobywcy Złotego Pasma oraz Srebrnego Pasma w Konkursie Chórów Regionów Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska 2017: Chór Feliksinki i Felusie pod batutą pani Beaty Ordyniec.
2. Tancerze z przedszkola przy ZSO w Wydminach pod opieką pani Małgorzaty Król i Bożeny Michalak.
3. Laureaci szkolnego konkursu „Piosenka Ekologiczna”: Helenka Żagiel, Kinga Szpak oraz Arek Syrnicki.
4. Wokalistki: Kornelia Kazaniecka, Weronika Król, Natalia Jabłońska oraz Patrycja Kułak.
Dodatkowo można było obejrzeć prace plastyczne uczniów ZSO, które wybrał i zaprezentował pan Jacek Sawicki.
Koordynatorem projektu była pani Małgorzata Sękowska. Współpracowali z nią:
pani Beata Ordyniec, pani Janina Dubnicka, pani Małgorzata Król, pani Bożena Michalak, pani Anna Sawicka, pani Ewa Radziewicz, pani Elżbieta Januszkiewicz, pan Jacek Sawicki, SU Gimnazjum z opiekunem panem Andrzejem Fiedorczykiem. SU LO z opiekunem panem Cezarym Maksimowiczem.  

Miniatura: 2018-05-17 19:12:54 plak (977)

Więcej zdjęć na stronie Gminy Wydminy 

DZIEŃ MATKI

Piękny popis dały uczniowie klasy 3b ZSO w Wydminach z okazji Dnia Matki. Były nie tylko wiersze, piosenki ale też indywidualny śpiew, gra na skrzypcach i pianinie. Uroczystość zakończyła się złożeniem życzeń, wręczeniem laurek i  wspólnym poczęstunkiem. 

WIĘCEJ >>> 

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

 

Dnia 25.05.2018 roku nasza szkoła kolejny raz świętowała dzień patrona szkoły Feliksa Nowowiejskiego. W uroczystości brali udział: społeczność uczniowska, nauczyciele oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Wydminy pan Radosław Król, Przewodnicząca Rady Gminy pani Grażyna Plato, Skarbnik Urzędu Gminy pani Krystyna Truchan, kustosz Muzeum Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie pani Magdalena Łowkiel, pan Krzysztof Koźmiński oraz Zastępca Dyrektora ZSO w Wydminach pani Dorota Fiedorczyk.

Ten dzień rozpoczęliśmy od uroczystego apelu. Odśpiewana została Rota i hymn szkoły Polski kraju święty, do których muzykę skomponował Feliks Nowowiejski. Samorząd uczniowski dokonał prezentacji swojego patrona szkoły. Następnie głos zabrali pan Wójt Radosław Król, pani Grażyna Plato. Kustosz muzeum pani Magdalena Łowkiel barwnie przybliżyła postać Feliksa Nowowiejskiego. W tym dniu każdy obejrzał wystawę poświęconą wybitnemu kompozytorowi i otrzymał przypinkę upamiętniającą tę uroczystość.

Miniatura: 2018-06-21 18:49:56 dpatr2 (985)  Miniatura: 2018-06-21 18:48:22 dpatr1 (984) Miniatura: 2018-06-21 18:56:04 dpatr3 (986)

Samorząd uczniowski SP

POPISY UCZNIÓW ZSO UTALENTOWANYCH ARTYSTYCZNIE 

 

24.05.2018 r. w górnej sali GOK-u uczniowie ZSO Wydminy prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Popisy uczniów odbywały się w ramach realizowanego w szkole projektu "Artystycznie zakręceni ZSO Wydminy". Na scenie zagościła piosenka w wykonaniu uczniów i uczennic z klas 1 - 7 SP oraz 2 - 3 Gimnazjum. Nie zabrakło też tańców w wykonaniu najmłodszych dzieci 5 -cio i 6- letnich oraz pięknego popisu gry na pianinie w wykonaniu uczennicy klasy 7. Profesjonalnie zaprezentował się również szkolny chór "Feliksów i Feliksinek", który w tym roku zdobył I miejsce w Regionalnym Przeglądzie Chórów Szkolnych "Śpiewającej Polski". Konferansjerkę prowadzili uczniowie klasy 6.

Pe³ne zdj: 2018-05-24 16:57:54 art18 (980) 

SZKOŁA OTWARTYCH DRZWI

 

 

17 maja 2018 r.  w godz 15.15 - 18.00  Szkoła Otwartych Drzwi.

  • Zebrania z wychowawcami.
  • Rozmowy indywidualne ze wszystkimi nauczycielami.
  • Spotkanie w sprawie projektu realizacji zajęć pozalekcyjnych z języka angielskiego.

MUZYCZNE OPOWIEŚCI.......

 

4.05.2018r. uczniowie najmłodszych klas, mieli możliwość obejrzenia przedstawienia pt. „Opowieści z Lodowej Krainy”. To autorska inscenizacja oparta na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów ostatniego okresu - „Krainy Lodu” i oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu". 
 
 
PROJEKT "ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO"

 

W ramach projektu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo” 
zachęcamy do zdrowego odżywiania, gotowania, wspólnego spożywania posiłków
i codziennej aktywności fizycznej.
Więcej >>>  
LAUREATKA MAZURSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO
 
Znamy już wyniki IX Mazurskiego Konkursu Ekologicznego ,,RADY NA ODPADY"   
pod hasłem ,,ŚMIECI POD LUPĄ", 
Uczennica klasy 1a Maja Magdalena Paluch zajęła III miejsce. Gratulujemy!!! 
ogłoszonego przez Mazurski Związek Międzygminny - Gospodarka Odpadami.
 
Więcej>>>>  
KONKURS WIEDZY O SEJMIE

 

Patrycja Kułak zajęła II miejsce w Konkursie Wiedzy o Sejmie, organizowanym z inicjatywy posła na Sejm II RP Pana Jerzego Gosiewskiego  oraz Biura Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu.

 
 http://wydminy-slo.blogspot.com/ 
MATURA

 

 
W tym roku główna sesja egzaminu maturalnego będzie przeprowadzana od 4 do 25 maja. W terminach od 4 do 23 maja br. będzie odbywała się część pisemna. Część ustna została zaplanowana od 5 do 25 maja, z zastrzeżeniem że część ustna egzaminu z języka polskiego w nowej formule będzie przeprowadzana od 9 do 22 maja (oprócz 13 i 20 maja). 

 

 WIĘCE>>>http://wydminy-slo.blogspot.com/  
ZAKOŃCZENIE ROKU KLASY TRZECIEJ SLO


 

27.04.2018 r.  w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klasy trzeciej LO.

Pe³ne zdj: 2018-04-27 23:15:06 lo (973) 

Więcej >>> 

III MARSZ BIAŁO - CZERWONEJ FLAGI

 

W piątek  27.04 br. odbył się III Marsz Biało - Czerwonej Flagi. Na uroczystym apelu zgromadzili się uczniowie i nauczyciele z ZSO w Wydminach, władze Gminy Wydminy oraz przedstawiciele wojska. Wszyscy w uczniowie w strojach biało-czerwonych, z flagami przemaszerowali ulicami Wydmin przypominając mieszkańcom o świętach narodowych, które będziemy obchodzili  2 maja (Święto Flagi) i 3 Maja (Święto Konstytucji 3 maja).

Tegoroczny program III Wydmińskiego Marszu Biało - Czerwonej stanowił jedno z szeregu działań przygotowanych przez społeczność szkolną dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez Polską niepodległości, realizowanych w ramach programu "Dla Niepodległej". 

Pe³ne zdj: 2018-04-27 23:14:13 marsz3 (972) 

Więcej >>> 

WYSTĘP GOŚCI Z UKRAINY

 


23 kwietnia  2108 r
.
 w  Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, odbył się  koncert  zespołu  ,,Żajwir” z Klewani. Zespół ukraińskiej młodzieży przybył do naszej Gminy wraz z delegacją gości z Ukrainy.  

 
 Pe³ne zdj: 2018-04-27 23:15:29 koncertu (975)
INFORMACJE

 

18 - 19 - 20 kwietnia 2018 r. odbywają się egzaminy gimnazjalne. 

 18 - 19 kwietnia 2018 r. to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla gimnazjalistów.

20 kwietnia 2018 r.  jest dniem wolnym dla uczniów Szkoły Podstawowej i uczniów oddziałów gimnazjalnych w Wydminach. 

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

  


Do tradycji Szkoły Podstawowej w Wydminach należy uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej.
3 kwietnia 2018r. pierwszaki odwiedziły bibliotekę szkolną. Podczas uroczystości pasowania uczniowie dowiedzieli się, jak należy dbać o książki i jak się zachowywać w bibliotece. Poznali zbiory biblioteki i zasady korzystania z nich. Najważniejszym momentem całej uroczystości było złożenie przez uczniów przyrzeczenia, po którym mogli przystąpić do wypożyczenia swojej pierwszej książki. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe dyplomy. 

 

Więcej >>>> 

TRAGICZNE ROCZNICE KATYŃ I SMOLEŃSK


      10 kwietnia pod "dębem katyńskim" przy naszej szkole, odbyły się uroczystości patriotyczne poświęcone tragicznym rocznicom: 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni gości, dyrekcja szkoły oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej klas 4 - 7 SP. 

ZEBRANIA

09.04.2018 r. o godz. 15.15 - zebrania rodziców z wychowawcami.

Zapraszamy  

POWITANIE WIOSNY


      21 marca

Mieliśmy zimy po dziurki w nosie. Zdecydowaliśmy się definitywnie z nią pożegnać . Pomimo zimna i nieprzyjemnego wiatru wybraliśmy się na nasz tradycyjny, kolorowy marsz. W otoczeniu kwiatów, sylwetek zwierząt i kolorowych balonów przeszliśmy przez naszą miejscowość. W ten sposób żegnaliśmy zimę i z radością witaliśmy wiosnę. Potem na szkolnym dziedzińcu kolorową kredą rysowaliśmy różne symbole wiosny. Okazało się, że i w tej dziedzinie mamy ogromne talenty. 

I Szulc 

 Znalezione obrazy dla zapytania pierwszy dzień wiosny

 

więcej >>> 

OBCHODY DNIA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

 

 
1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto państwowe ustanowione w 2010 roku i poświęcone oddaniu hołdu wojskowym z antykomunistycznego oraz niepodległościowego podziemia. 
 
W naszej szkole obchodziliśmy to święto organizując spotkanie z żołnierzami i szereg atrakcji utrwalających wiedzę z tamtego okresu. Z inicjatywy nauczycieli: p. Małgorzaty Cedrowskiej i p. Barbary Kisiel odbył się Szkolny Bieg ,,Tropami Wilków ”. Wzięli w nim udział  uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej oraz gimnazjaliści. Gościliśmy też żołnierzy z 15. Giżyckiej Dywizji Zmechanizowanej, którzy zaprezentowali wyposażenie żołnierza i sprzęt wojskowy.  Dzieci i młodzież poznały jego przeznaczenie oraz mogły go dotknąć, dokładnie obejrzeć. Potem pokonywały trudny tor sprawnościowy.  Gimnazjaliści rozwiązywali  też zadania związane z historią Polski. 
Ewa Radziewicz 
 
 
 
 
 
 
WYJAZDY NA LODOWISKO

 

Uczniowie naszej szkoły bawią się i uczą spędzając czas na lodowisku. 

 Pe³ne zdj: 2018-02-25 19:13:49 lodowisko (970)

Zobacz film na stronie szkolnego blooga www.zsowydminy.blogspot.com 

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

 

Pe³ne zdj: 2018-02-05 11:02:51 dbi2018 (969)

"DBI 2018 obchodzić będziemy 6 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w internecie m.in. cyberprzemocą, hejtem, sekstingiem, ksenofobią. Szacunek jest ważny nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby – jest wsparciem w ochronie naszej prywatności, a także w budowaniu reputacji.

Internet to narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji, a dobre i pozytywne relacje muszą być oparte na poszanowaniu drugiej strony."

 Więcej informacji na stronie http://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html

Uwaga ucziowie ZSO Wydminy. 

Z okazji DBI ogłaszamy konkurs na plakat promujący Dni Bezpiecznego Internetu i zachęcający do bezpiecznego korzystania z Internetu z poszanowaniem siebie i innych. Prace konkursowe w wersji elektronicznej lub papierowej można składać  u nauczycieli informatyki. Termin: do 20 lutego 2018r. 

ZMAGANIA NASZYCH SPORTOWCÓW

   

 Okres ferii zimowych to czas odpoczynku od nauki, który można świetnie spożytkować na aktywność ruchową. Młodzi sportowcy z Wydmin po serii treningów i sparingów z UKS Rona 03 Ełk mieli możliwość uczestniczenia w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej w Korszach a za kilka dni zmierzą się z wychowankami zespołu Ekstraklasy Jagielloni Białystok

Marek Ostrowski 

 

Więcej >>>


I SEMESTR 2017/2018

 
  ©2007