AKTUALNOŚCI
...................................
.:Tablica informacyjna
.:Dokumenty
.:Podręczniki
.:Oferty/zamówienia
...................................
REKRUTACJA
...................................
Uczniowie i rodzice
Nauczyciele
...................................
LICEUM
...................................
CERTYFIKATY
..................................
Informatyka
Matematyka
Wych. komunikacyjne
Klasy I - III SP
Oddział przedszkolny
...................................
Szkolny Klub Bezpieczeństwa
...................................
GALERIA
...................................
Archiwum
Szukaj:

Twój e-mail:

Twoje hasło:


W celu rejestracji, wpisz swój e-mail, Twoje hasło zostanie wysłane.

Zapomniałeś hasła?
 
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WYDMINACH  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Nasza szkoła

  Miniatura: 2012-10-26 22:44:54 bszlogo (777)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307) Miniatura: 2012-10-29 21:43:27 logo_skb_nowe (780)

Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Pełne zdj: 2010-04-12 22:48:26 szkolaczb (376)
Miniatura: 2010-05-25 22:25:58 marchim2 (408)
Miniatura: 2010-11-17 21:50:21 szpdz (543)
Miniatura: 2010-04-10 00:59:50 au2 (374)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2010-12-13 16:35:22 logo2planetae (622)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
 Pełne zdj: 2010-12-07 21:28:30 logo BN (588)
Miniatura: 2012-10-26 23:10:44 szplogo (779)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2009-11-23 22:07:19 nfos_logo (312)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2010-11-11 23:46:21 logorozszk (531)
Miniatura: 2010-10-02 19:56:17 3 2 1 (467) Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2010-05-25 22:26:25 marchi4 (410)
 Miniatura: 2012-10-29 21:43:27 logo_skb_nowe (780)  Miniatura: 2012-02-10 23:33:46 logo indywidualizacja (767)  Miniatura: 2011-12-03 00:49:26 junior logo (763)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2009-11-16 23:12:21 certyfikat_zdamy (307)
Miniatura: 2012-10-26 23:02:02 kpnlogo (778)
Miniatura: 2010-03-31 19:02:12 pozpol (368)

Nasz adres:

11 - 510 Wydminy
ul. Grunwaldzka 94
woj. warmińsko - mazurskie
tel./fax: 087 4210028
e-mail: zsowydminy@interia.pl

NIP 845-17-52-930       Regon: 510901263

Nr konta: 51 9364 0000 2004 0003 1785 0003



Historia szkoły

Dyrekcja szkoły

Kadra pedagogiczna

  1. mgr Małgorzata Chyła - biblioteka
  2. mgr Marta Popławska - czytelnia
  3. mgr Ewa Belczyk - biologia, WDŻ
  4. mgr Katarzyna Jabłońska - chemia, WDŻ
  5. mgr Małgorzata Cedrowska - histori,WOS
  6. mgr Wojciech Sękowski - historia,
  7. mgr Anna Perdion - historia, przedsiębiorczość
  8. mgr Bożena Hamanowicz - informatyka, TI, zajęcia komputerowe
  9. mgr Elżbieta Januszkiewicz - informatyka, TI, technika, zajęcia techniczne
  10. mgr Małgorzata Kopryk - język angielski
  11. lic. Natalia Pryczka - język angielski
  12. mgr Andrzej Fiedorczyk - język angielski
  13. mgr Monika Śmigielska - jezyk niemiecki
  14. mgr Henryka Milewska-Górska - język niemiecki
  15. mgr Tamara Sosnowska - język niemiecki
  16. mg Fit Marcin - świetlica,
  17. mgr Ewa Caryk - język ukraiński, świetlica
  18. mgr Elżbieta Pryczko - logopeda, świetlica
  19. mgr Dorota Fiedorczyk - język polski
  20. mgr Barbara Kisiel - język polski
  21. mgr Anna Burbo-Jarmołowicz - język polski
  22. mgr Janina Dubnicka - język polski, zaj. kor.-komp.
  23. mgr Monika Stanisławska - język polski
  24. mgr Ruta Samuła - matematyka
  25. mgr Łada Zborowska - matematyka
  26. mgr Cezary Maksimowicz - matematyka, fizyka
  27. mgr Ewa Maksimowicz - matematyka,fizyka
  28. mgr Barbara Thomas - matematyka
  29. mgr Iwona Szulc - edukacja wczesnoszkolne,
  30. mgr Bożena Michalak - edukacja wczesnoszkolne,
  31. mgr Agata Juniewicz - edukacja wczesnoszkolne,
  32. mgr Krystyna Peliszko - edukacja wczesnoszkolne,
  33. mgr Mirosława Zarębska - edukacja wczesnoszkolne, zaj. kor-komp.
  34. mgr Ewa Radziewicz - edukacja wczesnoszkolne, plastyka
  35. mgr Agnieszka Patryło - oddział przedszkolny - grupa "0"
  36. mgr Ewa Zastocka - oddział przedszkolny - grupa "0"
  37. mgr Agata Skopnik - oddział przedszkolny - grupa "0" - 5 latki
  38. mgr Anna Michałowska - oddział przedszkolny - grupa "0" - 5 latki, zajęcia rewalidacji
  39. mgr Bernarda Radkiewicz - przyroda
  40. ks. Tomasz Masłowski - religia rzymsko - katolicka
  41. mgr Małgorzata Pryczka - religia rzymsko-katolicka
  42. mgr Danuta Chojnowska - religia rzymsko-katolicka
  43. mgr Svietlana Skowron - religia greko-katolicka
  44. mgr Beata Ordyniec - plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne, WOK, chór
  45. mgr Janusz Radkiewicz - geografia
  46. mgr Bartłomiej Osior- wychowanie fizyczne
  47. mgr Marek Ostrowski - wychowanie fizyczne,PO
  48. mgr Ewelina Ostrowska - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  49. mgr Jarosław Binik - wychowanie fizyczne
  50. mgr Eliza Szwed - zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Rada Rodziców

 
  ©2007