AKTUALNOŚCI
.:O szkole
.:Dokumenty
.:Tablica informacyjna
........................................
LICEUM
........................................
REKRUTACJA
........................................
Ogłoszenia/Zamówienia
........................................
Szkoła patriotyzmu
.:Dla Niepodległej:.
.......................................
Uczniowie i rodzice
Nauczyciele
Rada Rodziców
........................................
Informatyka
Matematyka
Wych. komunikacyjne
Oddział przedszkolny
Klasy I - III SP
........................................
SKB
Sport
Chór
Biblioteka
........................................
Archiwum
........................................
Kontakt
Szukaj:

Twój e-mail:

Twoje hasło:


W celu rejestracji, wpisz swój e-mail, Twoje hasło zostanie wysłane.

Zapomniałeś hasła?

 Miniatura: 2014-09-25 11:39:49 godloRP (827)
 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 
W WYDMINACH  

POLITYKA PRYWATNOŚCI. Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Brak zmiany ustawień w przeglądarce oznacza akceptację dla stosowanych tu plików.  Więcej o celu używania plików cookies.  Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych (RODO). 

2016/2017

2015/2016

2014/2105

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

* Osiągnięcia uczniów I semestr


*Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i olimpiadach w I półroczu2008/2009
  Przedmiot Etap konkursu
 Etap edukacji
 Osiągnięcia Opiekun

KO

J. polski 

 szkolny

SP

 ===

 

KO

  Matematyka

 sz

SP

3 finaliści do etapu wojewódzkiego (od 70%) Zabawka P., Cywiński K 

Thomas B.

 KO

  Historia

 sz

 SP

 ===

 

 KO

  Przyroda

 sz

 SP

 ===

 

 KO

  J. polski

 sz/woj

 G

 Hamanowicz A., Fiedorczyk K., Naruszewicz A.

 Dubnicka J.
Burbo - Jarmołwicz A

 KO

  Matematyka

 sz

 G

 ===

 

 KO

 Fizyka

 sz/woj

 G

 Hamanowicz A.

 Maksimowicz C.

 KO

Historia 

 sz

G

 ===

 

 KO

  Chemia

 sz/woj

 G

 Hamanowicz A

 Patryło K.

 KO

Geografia 

 sz/woj

 G

 Fiedorczyk K.

 Radkiewicz J

 KO

  Biologia

 sz/woj

 G

 Hamanowicz A

 Belczyk - Korwek E.

 KO

  J niemiecki

 sz/woj

 G

 Zielińska E

 Śmigielska M.

 GOK

Konkurs ortograficzny Gżegżółka  

 powiat.

 G

 ===

 

 CES

  Konkurs Historyczny

 ogólnop.

 G

Finalista   Hamanowicz A

Wyróżnienie Małkowska M

 Perdion A.

 FWW

Ogólnopolski Internetowy Konkurs Poznawaj Polskę

 ogolnop.

G

  do finału II etapu (woj.) Hamanowicz A

 

 FWW

Ogólnopolski Konkurs Internetowy Dyplomacja i Sprawy Międzynarodowe 

 ogolnop.

 G

 ===

 

 MDK

Konkurs Piosenki Śpiewadło

 powiat.

 G

 3 duety zajęłu 1, 2, 3 m-sce

 Zarębska M

 FWW

  Ogólnopolski Konkurs Internetowy NASA

 ogólnop.

 LO

 ===

 

 KO

  Olimpiada Języka Angielskiego

 szk.

 LO

 ===

 

FWJM

  Konkurs Ekologiczny

rejon.

 LO

 A. Ordyniec II m-sce

 E. Belczyk - Korwek

 SANEPID

  Konkurs Wiedzy o AIDS

powiat

 LO

 ===

 

 KO

  Olimpiada teologiczna

 szk.

 LO

 ===

 

 GOK

  Konkurs piosenki

 gmin.

 SP/G/LO

 ===

 

 

* Osiagnięcia uczniów II semestr


WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

1/ Wykaz uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach  biorących udział w etapie wojewódzkim  konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty województwa warmińsko – mazurskiego.

 Miniatura: 2009-03-14 13:08:59 tarcza (245)

  • Gimnazjum
  • Szkoła Podstawowa im. F. Nowowiejskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących
    w Wydminach

2007/2008

2006/2007

2005/2006

OLIMPIJCZYCY

 
  ©2007