AKTUALNOŚCI
........................................
.:O szkole
.:Tablica informacyjna
.:Dokumenty
.:Podręczniki
........................................
Ogłoszenia/Zamówienia
........................................
LICEUM
REKRUTACJA
........................................
Szkoła patriotyzmu
.:Dla Niepodległej:.
........................................
Projekty
Gazetka szkolna
........................................
Uczniowie i rodzice
Nauczyciele
Rada Rodziców
........................................
Informatyka
Matematyka
Wych. komunikacyjne
Oddział przedszkolny
Klasy I - III SP
........................................
SKB
Sport
Chór
Biblioteka
........................................
Archiwum
........................................
Kontakt
Szukaj:

Twój e-mail:

Twoje hasło:


W celu rejestracji, wpisz swój e-mail, Twoje hasło zostanie wysłane.

Zapomniałeś hasła?

 Miniatura: 2014-09-25 11:39:49 godloRP (827)
 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 
W WYDMINACH  

POLITYKA PRYWATNOŚCI. Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Brak zmiany ustawień w przeglądarce oznacza akceptację dla stosowanych tu plików.  Więcej o celu używania plików cookies.  Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych (RODO). 

2016/2017

2015/2016

2014/2105

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008


  • WOJEWODZKI KONKURS ASTRONOMICZNY W OLSZTYNIE
Ewa Siwołowska 3A, Mariusz Bazylak 3E, Ola Hamanowicz 2B, Kasia Sawicka 2B, Mateusz Czeszkiewicz 2E, Sara Siwołowska 1B, Karolina Fiedorczyk 1B, Adrian Czeszkiewicz 1E) zakwalifikowało się do Wojewódzkiego Konkursu Astronomiczno organizowanego w Olsztyńskim Planetarium. Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły, członkowie Klubu Miłośników Astronomii (KMA) osiągnęli taki sukces.
 
FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ASTRONOMICZNEGO
  • W wojewódzkim finale konkursu organizowanego w Planetarium w Olsztynie wzieło udział 8 gimnazjalistów z naszej szkoły. Na 15 uczestników z całego województwa nasi reprezentanci znów byli górą.
    • I miejsce zajęła Ola Hamanowicz II B
    • II miejsce Sara Siwołowska IB
    • III miejsce Ewa Siwołowska IIIA
    • IV miejsce Mariusz Bazylak IIIE

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS INTERNETOWY "DYPLOMACJA I SPRAWY MIĘDZYNARODOWE"
    uczniowie klasy 3B Gimnazjum Agata Romatowska i Wojtek Michalak zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego "Dyplomacja i sprawy międzynarodowe", organizowanego przez Stowarzyszenie Euro-Atlantyckie i Fundację Wspomagania Wsi.
  • WOJEWÓDZKA OLIMPIADA ASTRONOMICZNA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
    Agata Ordyniec kl. I LO zajęła II miejsce podczas Wojewódzkiej Olimpiady Astronomicznej. Zmagania licealistów odbywały się w olsztyńskim Planetarium.
    Agata wraz z uczniem IV LO z Olsztyna, reprezentowała nasze województwo na Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomicznym w Grudziądzu (OMSA 2008).
  • WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA GIMNAZJUM
    Ewa Siwołowska z kl. 3A została laureatką wojewódzkiego konkursu języka polskiego dla gimnazjalistów.
  • WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJUM
    Patrycia Hanc z kl. 3 D finalistką wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego dla gimnazjum.
  • WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD CHÓRÓW
    szkolny chór "Feliksinki" prowadzony przez mgr B. Ordyniec zajął II miejsce w województwie podczas Wojewódzkiego Konkursu Chórów A'capella.
  • WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD
    Chór szkolny "FeliksinkI" zwyciężył (I miejsce) w Wojewódzkim Konkursie Kolęd, który odbył się w Filharmonii w Olsztynie, w ramach projektu "Śpiewająca Polska".

I semestr

SUPER UCZEŃ” (nagrody) - uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce – średnia co najmniej 4,75 - 56 uczniów, w tym:
Gimnazjum – 26 uczniów
SP – 26 uczniów
SLO – 4 uczniów


Osiągnięcia i udział uczniów

1. W konkursach i olimpiadach przedmiotowych ogłaszanych przez KO (co najmniej na szczeblu powiatowym) - uczniowie zakwalifikowani do kolejnego etapu konkursu /olimpiady:

  • uczennice: K. Skiścim, E. Siwołowska, A. - Romatowska udział w etapie rejonowym Konkursu Biologicznego Gimnazjum (opiekun pani mgr Ewa Belczyk - Korwek)
  • uczniowie M. Giedo, S. Wasilewska, A. Odyniec udział w etapie powiatowym XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - LO (opiekun pani mgr Ewa Belczyk - Korwek)
  • uczniowie Ewa Siwołowska, Andrzej Cywiński, Aleksandra Hamanowicz – udział w rejonowym etapie Konkursu Języka Polskiego dla Gimnazjum (opiekun mgr D. Fiedorczyk, A. Buro-Jarmołowicz)
  • uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów: Ewa Siwołowska,
  • uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjum Hanc P. Pałamasz K.. Zinówko K. (opiekun mgr H. Milewska-Górska)
  • uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Olimpiady Języka angielskiego dla Gimnazjum Danilec A., Siwołowska E., Jakubiec A., Hamanowicz A. (opiekun mgr M. Kopryk)
  • uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Olimpiady geograficznej dla Gimnazjum J. Radkiewicz)
  • uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego Konkursu Przyrodniczego dla SP: M. Sowulewski, T. Piłat, J. Puchalska (opiekun mgr B. Radkiewicz)
  • uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Konkursu Geograficznego Gimnazjalistów :Samoszuk P., Fiedorczyk K.., Misiewicz K. (opiekun mgr J. Radkiewicz)

2. Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych co najmniej na szczeblu rejonowym:

  • chór szkolny zajął I miejsce w wojewódzkim przeglądzie kolęd (opiekun mgr Beata Odyniec)

3. Udział i osiągnięcia uczniów w innych konkursach:

  • uczennice – Ewa Siwołowska, Karolina Fiedorczyk, Anna Naruszewicz zajęły 1 miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym Gżegżółka (opiekun: pani mgr Dorota Fiedorczyk)
  • laureaci I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „Poznawaj Polskę” Know-Poland: Aleksandra Hamanowicz, Ewa Siwołowska, N.Waluś, M. Łada, A, Cywiński (opiekun mgr B. Hamanowicz)
  • uczniowie SP zakwalifikowani do wojewódzkiego etapu Konkursu Europlaneta 2008: K. Lis, J. Puchalska, P. Graczewski (opiekun mgr B. Radkiewicz)
  • wyróżnienie grupy aktorskiej podczas VII Mazurskich Spotkań zespołów Amatorskich „Uzależnieniom NIE” (opiekunowie mgr M. Zarębska, J. Dębnicka, H. Milewska- Górska
  • uczeń klasy III LO - M. Giedo, M. Zborowska, J. Konopko, B. Łęga, A. Ordyniec, Tomasz Czarnik – udział w etapie powiatowym (opiekunowie: pani mgr Ewa Belczyk - Korwek)
  • uczeń M. Sztorc I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

4. Udział i osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych co najmniej na szczeblu rejonowym:

wykaz osiągnięć sportowych znajduje się w dziale sport - osiągnięcia


2006/2007

2005/2006

OLIMPIJCZYCY

 
  ©2007