AKTUALNOŚCI
.:O szkole
.:Dokumenty
.:Tablica informacyjna
........................................
LICEUM
........................................
REKRUTACJA
........................................
Ogłoszenia/Zamówienia
........................................
Szkoła patriotyzmu
.:Dla Niepodległej:.
.......................................
Uczniowie i rodzice
Nauczyciele
Rada Rodziców
........................................
Informatyka
Matematyka
Wych. komunikacyjne
Oddział przedszkolny
Klasy I - III SP
........................................
SKB
Sport
Chór
Biblioteka
........................................
Archiwum
........................................
Kontakt
Szukaj:

Twój e-mail:

Twoje hasło:


W celu rejestracji, wpisz swój e-mail, Twoje hasło zostanie wysłane.

Zapomniałeś hasła?

 Miniatura: 2014-09-25 11:39:49 godloRP (827)
 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 
W WYDMINACH  

POLITYKA PRYWATNOŚCI. Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Brak zmiany ustawień w przeglądarce oznacza akceptację dla stosowanych tu plików.  Więcej o celu używania plików cookies.  Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych (RODO). 

2016/2017

2015/2016

2014/2105

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

OLIMPIJCZYCY

LAUREACI I FINALIŚCI OSTATNIEGO ETAPU OLIMPIAD I KONKURSÓW  PRZEDMIOTOWYCH:

Rok

Imię i Nazwisko ucznia

Klasa

Rodzaj konkursu

Opiekun

Uwagi

           

2014/2015

Juliusz Durak

SP

Konkurs Przyrodniczy

mgr B. Radkiewicz

finalista

Ewelina Sobota

3 Gim

Konkurs Języka Polskiego

mgr D. Fiedorczyk

laureat

2011/2012

Krystian Hanc

3B gim

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego  dla Gimnazjum 

mgr M. Śmigielska

finalista

Ewelina Sobota

VI b SP

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Przyrody Szkół Podstawowych 

mgr B. Radkiewicz

finalista

2009/2010

 Warszewski Kacper

SP

Wojewódzki Turniej BRD - SP 

mgr 
E. Januszkiewicz

finalista

Fiedorczyk Karolina

3B Gim

Ogólnopolski Konkurs Tesco dla Szkół "Dbajmy o Środowisko - to takie proste" 

mgr E. Belczyk

1 miejsce w woj. warmińsko - mazurskim / 4 miejsce w finale ogólnopolskim

Fiedorczyk Karolina

3B Gim

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla Gimnazjum 

mgr J. Radkiewicz

finalistka

Fiedorczyk Karolina

3B Gim

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Gimnazjum 

mgr J. Dubnicka

laureat

Fiedorczyk Karolina

3B Gim

Ogólnopolski Konkurs Internetowy "Poznawaj Polskę 2010 - Know Poland 2010" 

mgr B. Hamanowicz

laureat

1 miejsce w finale ogólnopolskim

Naruszewicz Anna

3 Gim

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla Gimnazjum 

mgr J. Radkiewicz

finalistka

Naruszewicz Anna

3 Gim

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Gimnazjum 

mgr J. Dubnicka

laureat

Sawoń Weronika

2 Gim

Ogólnopolski Konkurs Tesco dla Szkół "Dbajmy o Środowisko - to takie proste" 

mgr E. Belczyk

1 m-sce w województwie; 6 miejsce w finale ogólnopolskim

Siwołowska Sara

3B Gim

Wojewódzki Konkurs Astronomiczno - Astronautyczny dla Gimnazjum 

mgr Maksimowicz C

finalista 

2008/2009

 

Aleksandra Hamanowicz

III Gim

Przedmiotowy Konkurs Języka Polskiego

mgr A. Burbo - Jarmołowicz

laureat

Aleksandra Hamanowicz

III Gim

Przedmiotowy Konkurs z Biologii

mgr E. Belczyk - Korwek

laureat

Aleksandra Hamanowicz

III Gim

Przedmiotowy Konkurs z Fizyki

mgr C. Maksimowicz

laureat

Anna Naruszewicz

II Gim

Przedmiotowy Konkurs Języka Polskiego

mgr J. Dubnicka

finalista

Aleksandra Hamanowicz

III Gim

Przedmiotowy Konkurs z Chemii

mgr K. Patryło

finalista

Aleksandra Hamanowicz

III Gim

Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego

mgr M. Kopryk

finalista

Karolina Fiedorczyk

II Gim

Przedmiotowy Konkurs z Geografii

mgr J. Radkiewicz

finalista

Ewelina Zielińska

II Gim

Przedmiotowy Konkurs z Języka Niemieckiego

mgr M. Śmigielska

finalista

Mateusz Cywiński

VI SP

Przedmiotowy Konkurs z Matematyki dla szkół podstawowych

mgr B. Thomas

finalista

Paulina Zabawska

VI  SP

Przedmiotowy Konkurs z Matematyki dla szkół podstawowych

mgr B. Thoma

finalista

2007/2008

 

Ewa Siwołowska

II B Gim

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

mgr 
D. Fiedorczyk

laureat

Hanc Patrycja

III D Gim

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

mgr

M. Śmigielska

finalista

Agata Romatowska

III B Gim

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Dyplomacja i Sprawy Międzynarodowe

mgr 
B.Hamanowicz

laureat

Wojtek Michalak

III B Gim

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Dyplomacja i Sprawy Międzynarodowe

mgr 
B. Hamanowicz

laureat

Aleksandra Hamanowicz

II B Gim

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

mgr 
J.Rębecka

laureat
 I miejsce

Sara Siwołowska

I B Gim

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

mgr
 J. Rębecka

laureat
 II miejsce

Ewa Siwołowska

III B Gim

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

mgr 
J. Rębecka

laureat
III miejsce

Agata Ordyniec

I LO

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

mgr
J. Rębecka

laureat
 II miejsce

  

 
  ©2007